Harmonogram zajęć fitness

  poniedziałek
2017-07-31
wtorek
2017-08-01
środa
2017-08-02
czwartek
2017-08-03
piątek
2017-08-04
sobota
2017-08-05
niedziela
2017-08-06
06:15

06:15 - 07:15

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

06:15 - 07:15

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

06:15 - 07:15

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

06:15 - 07:15

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

06:15 - 07:15

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

08:00

08:00 - 09:00

TBC - Gosia

 

08:00 - 09:00

TRX - Gosia

 

08:00 - 09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia

 

08:00 - 09:00

CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia

 

08:00 - 09:00

TBC - Gosia/Łukasz

 

09:00

09:00 - 10:00

BPU - Gosia

 

09:00 - 10:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia

 

09:00 - 10:00

STRETCHING - Gosia

 

09:00 - 10:00

TRX - Gosia

 

09:00 - 10:00

TRENING OBWODOWY - Gosia/ Łukasz

 

09:00 - 10:00

TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz

 

10:00

10:00 - 11:00

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW - Gosia

 

10:00 - 11:00

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW - Gosia

 

10:00 - 11:00

STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz

 

11:00

11:00 - 12:00

TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz

 

16:15

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata

 

17:00

17:00 - 18:30

BOKS/KICKBOXING REKREACJA - Tomek

 

17:00 - 18:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

17:00 - 18:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Ada

 

17:00 - 18:30

BOKS/ KOCKBOXING REKREACJA - Tomek

 

17:00 - 18:00

CFO PUMP - Asia

 

17:00 - 18:00

TABATA - Iza

 

17:00 - 18:00

BODY PERFECT - Asia

 

17:30

17:30 - 18:30

ZAJĘCIA MTB

 

18:00

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII)

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, łukasz

 

18:00 - 19:00

TBC + PŁASKI BRZUCH

 

18:00 - 19:00

PILATES - Ada

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

 

18:00 - 19:00

TRX (GRUPA POCZĄTKUJĄCA) - Gosia

 

18:00 - 19:00

BODY PERFECT

 

18:00 - 19:00

PILATES - Patrycja

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

 

18:00 - 19:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Iza

 

18:00 - 19:00

TRX - Gosia

 

18:00 - 19:00

CFO PUMP - Asia

 

19:00

19:00 - 20:00

POWER TRX - Dawid

 

19:00 - 20:00

ZUMBA - Sylwia

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

19:00 - 20:00

TABATA - Gosia

 

19:00 - 20:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

19:00 - 20:00

TRENING FUNKCJONALNY - Gosia

 

19:30

19:30 - 21:00

JOGA

 

20:00

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

 

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

 

20:30

20:30 - 21:30

EXTREME WORKOUT (BOISKO ZEWNĘTRZNE) - Gosia

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/cfo/api/p_grafik_zajec.php on line 27
sobota | 19.08.2017
  • 09:00 - 10:00

    TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz
  • 10:00 - 11:00

    STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz
  • 11:00 - 12:00

    TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz
poniedziałek | 21.08.2017
  • 06:15 - 07:15

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    TBC - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    BPU - Gosia
  • 17:00 - 18:30

    BOKS/KICKBOXING REKREACJA - Tomek
  • 17:00 - 18:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 18:00 - 19:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII)
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, łukasz
  • 18:00 - 19:00

    TBC + PŁASKI BRZUCH
  • 19:00 - 20:00

    POWER TRX - Dawid
  • 19:00 - 20:00

    ZUMBA - Sylwia
wtorek | 22.08.2017
  • 06:15 - 07:15

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    TRX - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    ZAJĘCIA DLA SENIORÓW - Gosia
  • 16:15 - 17:00

    AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata
  • 17:00 - 18:00

    PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Ada
  • 17:30 - 18:30

    ZAJĘCIA MTB
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz
  • 18:00 - 19:00

    TRX (GRUPA POCZĄTKUJĄCA) - Gosia
  • 18:00 - 19:00

    PILATES - Ada
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:00 - 20:00

    TABATA - Gosia
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K
środa | 23.08.2017
  • 06:15 - 07:15

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    STRETCHING - Gosia
  • 17:00 - 18:30

    BOKS/ KOCKBOXING REKREACJA - Tomek
  • 17:00 - 18:00

    CFO PUMP - Asia
  • 18:00 - 19:00

    PILATES - Patrycja
  • 18:00 - 19:00

    BODY PERFECT
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz
  • 19:00 - 20:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja
czwartek | 24.08.2017
  • 06:15 - 07:15

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    TRX - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    ZAJĘCIA DLA SENIORÓW - Gosia
  • 17:00 - 18:00

    TABATA - Iza
  • 18:00 - 19:00

    TRX - Gosia
  • 18:00 - 19:00

    PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Iza
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:00 - 20:00

    TRENING FUNKCJONALNY - Gosia
  • 19:30 - 21:00

    JOGA
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K
  • 20:30 - 21:30

    EXTREME WORKOUT (BOISKO ZEWNĘTRZNE) - Gosia
piątek | 25.08.2017 sobota | 26.08.2017
  • 09:00 - 10:00

    TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz
  • 10:00 - 11:00

    STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz
  • 11:00 - 12:00

    TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz