Harmonogram zajęć fitness

  poniedziałek
2018-04-23
wtorek
2018-04-24
środa
2018-04-25
czwartek
2018-04-26
piątek
2018-04-27
sobota
2018-04-28
niedziela
2018-04-29
06:15

06:15 - 07:00

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

06:15 - 07:00

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

Wolne miejsca

08:00

08:00 - 09:00

TBC - Gosia

 

08:00 - 09:00

TRX - Gosia

 

08:00 - 09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia

Wolne miejsca

08:00 - 09:00

CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia

Wolne miejsca

08:00 - 09:00

TBC - Gosia/Łukasz

Wolne miejsca

09:00

09:00 - 10:00

BPU - Gosia

 

09:00 - 10:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

STRETCHING - Gosia

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TRX - Gosia

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TRENING OBWODOWY - Gosia/ Łukasz

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TRX

Wolne miejsca

10:00

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE - Gosia

Wolne miejsca

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE - Gosia

Wolne miejsca

10:00 - 11:00

STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz

Wolne miejsca

10:00 - 11:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING

Wolne miejsca

11:00

11:00 - 12:00

TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz

Wolne miejsca

16:00

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

Wolne miejsca

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

Wolne miejsca

16:15

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata

Wolne miejsca

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA

Wolne miejsca

17:00

17:00 - 18:30

BOKS/KICKBOXING REKREACJA - Tomek

 

17:00 - 18:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

17:00 - 18:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Ada

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH

Wolne miejsca

17:00 - 18:30

BOKS/ KOCKBOXING REKREACJA - Tomek

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

CFO PUMP - Asia

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

HIIT TRAINING

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH

Wolne miejsca

17:00 - 18:30

BOKS/KICKBOXING

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

CFO CYCLING GX

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

TRENING OBWODOWY

Wolne miejsca

18:00

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII)

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, łukasz

 

18:00 - 19:00

TBC + PŁASKI BRZUCH

 

18:00 - 19:30

JOGA

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

KETTLEBELL WORKOUT

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

PILATES - Ada

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

PILATES - Patrycja

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

TRENING OBWODOWY

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Iza

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

TRX - Gosia

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

CFO CYCLING

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

CFO PUMP - Asia

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

Wolne miejsca

19:00

19:00 - 20:00

POWER TRX - Dawid

 

19:00 - 20:00

ZUMBA - Sylwia

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

TABATA - Gosia

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

TRX - grupa początkująca

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

HARD TRAINING - Łukasz F

Wolne miejsca

19:00 - 19:30

PŁASKI BRZUCH

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

LATIN MIX

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

TRENING FUNKCJONALNY - Gosia

Wolne miejsca

19:00 - 19:30

PŁASKI BRZUCH

Wolne miejsca

19:30

19:30 - 21:00

JOGA

Wolne miejsca

20:00

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

 

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

Wolne miejsca

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

Wolne miejsca

20:00 - 21:00

LATIN MIX od 28.09.2017

Wolne miejsca

wtorek | 24.04.2018
  • 06:15 - 07:00

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    TRX - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    SENIOR W FORMIE - Gosia
  • 16:00 - 17:00

    JUNIOR W FORMIE
  • 16:15 - 17:00

    AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata
  • 17:00 - 18:00

    PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH
  • 17:00 - 18:00

    PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Ada
  • 18:00 - 19:00

    KETTLEBELL WORKOUT
  • 18:00 - 19:30

    JOGA
  • 18:00 - 19:00

    PILATES - Ada
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz
  • 19:00 - 20:00

    TRX - grupa początkująca
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:00 - 20:00

    TABATA - Gosia
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K
środa | 25.04.2018
  • 08:00 - 09:00

    ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    STRETCHING - Gosia
  • 17:00 - 18:30

    BOKS/ KOCKBOXING REKREACJA - Tomek
  • 17:00 - 18:00

    CFO PUMP - Asia
  • 18:00 - 19:00

    PILATES - Patrycja
  • 18:00 - 19:00

    TRENING OBWODOWY
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz
  • 19:00 - 20:00

    HARD TRAINING - Łukasz F
  • 19:00 - 19:30

    PŁASKI BRZUCH
  • 19:00 - 20:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja
czwartek | 26.04.2018
  • 06:15 - 07:00

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    TRX - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    SENIOR W FORMIE - Gosia
  • 16:00 - 17:00

    JUNIOR W FORMIE
  • 16:15 - 17:00

    AKADEMIA TANECZNA
  • 17:00 - 18:00

    PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH
  • 17:00 - 18:00

    HIIT TRAINING
  • 18:00 - 19:00

    TRX - Gosia
  • 18:00 - 19:00

    PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Iza
  • 19:00 - 20:00

    LATIN MIX
  • 19:00 - 20:00

    TRENING FUNKCJONALNY - Gosia
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:30 - 21:00

    JOGA
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K
  • 20:00 - 21:00

    LATIN MIX od 28.09.2017
piątek | 27.04.2018 sobota | 28.04.2018
  • 09:00 - 10:00

    TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz
  • 10:00 - 11:00

    STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz
  • 11:00 - 12:00

    TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz
niedziela | 29.04.2018 poniedziałek | 30.04.2018 wtorek | 01.05.2018
  • 06:15 - 07:00

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    TRX - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    SENIOR W FORMIE - Gosia
  • 16:00 - 17:00

    JUNIOR W FORMIE
  • 16:15 - 17:00

    AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata
  • 17:00 - 18:00

    PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH
  • 17:00 - 18:00

    PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Ada
  • 18:00 - 19:00

    KETTLEBELL WORKOUT
  • 18:00 - 19:30

    JOGA
  • 18:00 - 19:00

    PILATES - Ada
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz
  • 19:00 - 20:00

    TRX - grupa początkująca
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:00 - 20:00

    TABATA - Gosia
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K