Harmonogram zajęć fitness

  poniedziałek
2018-10-15
wtorek
2018-10-16
środa
2018-10-17
czwartek
2018-10-18
piątek
2018-10-19
sobota
2018-10-20
niedziela
2018-10-21
08:00

08:00 - 09:00

TBC - Gosia

 

08:00 - 09:00

TRX - Gosia

 

08:00 - 09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia

 

08:00 - 09:00

CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia

 

08:00 - 09:00

TBC - Gosia/Łukasz

Wolne miejsca

09:00

09:00 - 10:00

BPU - Gosia

 

09:00 - 10:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia

 

09:00 - 10:00

MOBILITY ruch bez ograniczeń

 

09:00 - 10:00

TRX - Gosia

 

09:00 - 10:00

TRENING OBWODOWY - Gosia/ Łukasz

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TRENING METABOLICZNY

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TRENING OBWODOWY

Wolne miejsca

10:00

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE - Gosia

 

10:00 - 11:00

CORE&STRETCH

Wolne miejsca

10:00 - 11:00

CORE&STRETCH

Wolne miejsca

11:00

11:00 - 12:00

TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz

Wolne miejsca

11:30

11:30 - 12:30

SENIOR W FORMIE - Gosia

Wolne miejsca

16:00

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

 

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

Wolne miejsca

16:15

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata

 

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA

Wolne miejsca

17:00

17:00 - 18:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

17:00 - 18:00

STRENGHT&CONDITION

 

17:00 - 18:00

CFO PUMP

 

17:00 - 18:00

FIZJO DLA BIEGACZA

 

17:00 - 18:00

BPU

 

17:00 - 18:00

CFO PUMP - Asia

 

17:00 - 18:00

TRENING METABOLICZNY

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

CFO CYCLING GX

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

TRENING OBWODOWY

Wolne miejsca

17:30

17:30 - 18:00

CORE EXPRESS

 

17:30 - 18:00

CORE EXPRESS

Wolne miejsca

18:00

18:00 - 19:00

KETTLEBELL WORKOUT

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT GR POCZĄTKUJĄCA - Dawid, łukasz

 

18:00 - 19:00

TRENING METABOLICZNY

 

18:00 - 19:00

BPU

 

18:00 - 19:30

JOGA

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

 

18:00 - 19:00

TRX

 

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

 

18:00 - 19:00

TRENING METABOLICZNY

 

18:00 - 19:00

TRENING OBWODOWY

 

18:00 - 19:00

BPU

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

TRX - Gosia

Wolne miejsca

18:00 - 19:30

BOKS/KICKBOXING

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

CFO PUMP - Asia

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

Wolne miejsca

18:30

18:30 - 20:00

JOGA

Wolne miejsca

19:00

19:00 - 20:30

BOKS/KICKBOXING

 

19:00 - 20:00

CFO CROSS

 

19:00 - 20:00

CFO CYCLING GX - SZYBKIE SPALANIE

 

19:00 - 20:00

PILATES

 

19:00 - 20:00

CFO CROSS INTRO

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

19:00 - 20:00

TRENING METABOLICZNY

 

19:00 - 20:30

BOKS/KICKBOXING

 

19:00 - 20:00

HARD TRAINING - Łukasz F

 

19:00 - 20:00

PILATES

 

19:00 - 20:00

KETTLEBELL WORKOUT

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

STENGHT&CONDITION

Wolne miejsca

19:00 - 19:30

CORE EXPRESS

Wolne miejsca

19:30

19:30 - 21:00

JOGA

 

20:00

20:00 - 21:00

CFO CROSS

 

20:00 - 20:30

CORE EXPRESS

 

20:00 - 21:00

ACROJOGA

Wolne miejsca

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

Wolne miejsca

czwartek | 18.10.2018
  • 08:00 - 09:00

    CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    TRX - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    SENIOR W FORMIE - Gosia
  • 11:30 - 12:30

    SENIOR W FORMIE - Gosia
  • 16:00 - 17:00

    JUNIOR W FORMIE
  • 16:15 - 17:00

    AKADEMIA TANECZNA
  • 17:00 - 18:00

    TRENING METABOLICZNY
  • 17:30 - 18:00

    CORE EXPRESS
  • 18:00 - 19:00

    BPU
  • 18:00 - 19:00

    TRX - Gosia
  • 18:30 - 20:00

    JOGA
  • 19:00 - 20:00

    KETTLEBELL WORKOUT
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:00 - 20:00

    STENGHT&CONDITION
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K
  • 20:00 - 21:00

    ACROJOGA
piątek | 19.10.2018 sobota | 20.10.2018 niedziela | 21.10.2018 poniedziałek | 22.10.2018 wtorek | 23.10.2018 środa | 24.10.2018 czwartek | 25.10.2018