Wypożyczalnia Segway

Wypożyczalnia SEGWAY

Segway to innowacyjny pojazd przyszłości, który napędzany jest energią elektryczną. Sterowany jest ruchami ciała podróżującego. Na podstawie balansu kierującego, pojazd „wie” w jakim kierunku ma jechać. Segway nie ma gazu, ani hamulca, to człowiek swoimi ruchami decyduje o kierunku i prędkości jazdy.

Segway to pojazd zbudowany z dwóch kół, platformy na której stoi podróżujący oraz drążka z układem kierowniczym. Osiąga prędkość do 20 km/h i napędzany jest specjalną baterią litowo-jonową, dzięki której może przejechać nawet do 40 km po jednym cyklu ładowania.

Długość trasy zależy jednak od stylu jazdy, wagi kierującego, terenu oraz temperatury otoczenia. Pojazdy te funkcjonują poprawnie nawet w temperaturach minusowych.

Jazda na segwayu jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszystko dzięki zaawansowanej technologii, która praktycznie wyprzedza ruch kierującego i dostosowuje się do zamiarów kierowcy. Jeśli chcemy skręcić w lewo lub prawo, naturalnie przechylamy się w danym kierunku. Nasz balans ciała wywołuje ruch drążka kierownicy i pojazd jedzie w wybraną przez nas stronę.

Przejażdżka na tak technicznie zaawansowanej maszynie nie jest porównywalna do jazdy na żadnym innym pojeździe, przez co gwarantujemy, że podróż ta sprawi Państwu ogromną przyjemność i zapadnie na długo w pamięci.

Segway idealnie sprawdza się podczas organizacji akcji promocyjnych czy kampanii reklamowych na wszelkiego rodzaju imprezach.
Nasze doświadczenie gwarantuje, że piesi nie potrafią przejść obojętnie obok Segwaya- przykuwa wzrok każdego przechodnia.
Hostessa obsługująca pojazd ma możliwość rozdawania ulotek, bądź różnego rodzaju gadżetów z logotypem , a dodatkowo ma możliwość interakcji z przechodniami co jest dużą przewagą nad innymi nośnikami reklamy mobilnej.

CENNIK WYPOŻYCZALNI:

1 GODZINA – 100 ZŁ / (DLA KLUBOWICZÓW 80 ZŁ)

3,5 GODZINY – 300 ZŁ / (DLA KLUBOWICZÓW 240 ZŁ)

Przy wypożyczeniach istnieje możliwośc negocjacji cen. Zapraszamy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wypożyczenia urządzeń sageway lub rowerów