Slide background

Program ‘Nowa Ja’

Projekt „Nowa Ja” miał pomóc kobietą odnaleźć nowe perspektywy. Jednak rezultaty zmian zaskoczyły nas niesamowicie. Zresztą mogliście już widzieć na naszym profilu Facebook efekty 3 miesięcznej ciężkiej pracy wszystkich finalistek. Poniżej możecie dowiedzieć się trochę więcej o przebiegu całej akcji od nich samych. Zapraszamy do lektury.

Justyna

Widząc na co dzień jak wygląda sylwetka trenera Łukasz Kowalik, jego pasja i zaangażowanie jakie wkłada w to co robi pragnę mu z całego serca podziękować za wszystkie treningi razem i każdy z osobna. Dzięki Łukaszowi, jego profesjonalizmowi, znajomości tego czym się zajmuje i systematyczności w organizacji każdego poszczególnego treningu, udało mi się zdobyć wyznaczony sobie cel. Treningi zawsze mijały zaskakująco szybko z dodatkiem pozytywnej energii i świetnego humoru. Druga sprawa – nie wyobrażam sobie życia bez siłowni i zdrowego odżywiania. Czuję się zdrowsza, silniejsza i bardziej pewna siebie! I chcę więcej, także to na pewno nie koniec mojej przygody….

Dalia

Bardzo się cieszę, że zostałam wybrana do programu Nowa Ja. Ostatnie 3 miesiące diety i ciężkich treningów dały mi bardzo wiele- jeśli chodzi o wygląd, wagę kondycję a także jeśli chodzi o wiedzę.
Odchudzanie i zmiana trybu życia wymaga zaangażowania i motywacji, a do tego potrzebne jest wsparcie, które było bardzo duże ze strony Łukasza i też pozostałej ekipy CFO.
Dzięki dobrze dopasowanemu jadłospisowi przez Lekki Smak, nie chodziłam głodna będąc na diecie. A poranne dowozy świeżego jedzenia pozwalają na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu i energii, które można przeznaczyć na treningi!
Nie wiedziałam, że moja kondycja w tak krótkim czasie może tak bardzo się poprawić. Pamiętam moje pierwsze burpees i to jak się źle po nich czułam. A teraz? Burpees? Ok? Tylko 10? Ok!
W pewnym momencie spodobały mi się treningi, wciągnęłam się w to, a teraz planuję kolejne cele, pod które chcę się przygotować (w sierpniu będę brała udział w Barbarian Race), w czerwcu zdecydowałam się na podbieg na skocznię w Wiśle Malince. Gdyby nie treningi z Łukaszem to nie odważyłabym się na to. Każdy ma lepsze i gorsze dni, w te gorsze Łukasz zawsze pomagał i motywował.
Przed udziałem w Nowa Ja, też udało mi się samej dosyć dużo schudnąć. Później pojawił się zastój w redukcji i zniechęcenie. Nie wiedziałam co zrobić by iść dalej. Teraz też jeśli nic bym nie zmieniła może być podobna sytuacja. Jednak nie jestem pozostawiona sama sobie- dalej mogę liczyć na porady i wsparcie CFO. Wiem że mam teraz swoją życiową formę, ale dużo jeszcze do zrobienia przede mną. Ważne że wygrałam lepszą kondycję, lepsze zdrowie, nową siebie! Wiem, że mogę wszystko!

Marta

Usłyszeć od koleżanki ” kurcze, Ty w ogóle nie masz cellulitu, jak Ty to zrobiłaś!!!” – bezcenne… Dziękuję Łukasz Kowalik CFO za motywację i udowodnienie, że każdy, nawet taka osoba jak ja, która nigdy wcześniej nie trenowała na siłowni, może zacząć treningi i mieć super progres!!! Jeszcze raz dziękuję i lecę na trening NO EXUSES

KONTAKT
nowaja@centrumformy.com