Program ‘Master Metamorfoza’

Master Metamorfoza to projekt przemiany dla osób, które chcą zmienić swoje dotychczasowe złe nawyki w życiu codziennym. Uczestnikiem może stać się każdy spełniający dwa podstawowe warunki: ma ukończone 25 lat i zgadza się na ciężką, sumienną pracę nad samym sobą, bez żadnych wymówek.
5 lutego spośród wszystkich zgłoszeń specjalnie powołana komisja wybierze 6 osób, w tym 3 kobiety i 3 mężczyzn, które wezmą udział w programie.
Uczestnicy przez 3 miesiące będą walczyć o nową sylwetkę trenując indywidualnie oraz w grupie pod czujnym okiem trenera personalnego Łukasza Kowalika. O zdrowe posiłki zadba współorganizator Master Dieta indywidualnie dobierając specyfikę diety do każdej osoby. Śląskie Laboratorium Analityczne wykona badania, które umożliwią wykrycie ewentualnych schorzeń, utrudniających osiąganie zamierzonych efektów treningowych.
Finał akcji planowany jest w maju, gdzie dwoje zwycięzców przejdzie ostateczną metamorfozę w salonie fryzjerskim, kosmetycznym oraz przy pomocy stylisty i weźmie udział w sesji zdjęciowej.
Dla zwycięzców przewidziane są dodatkowe atrakcyjne nagrody, w tym karnety do Centrum Formy, treningi personalne, darmowa Master Dieta, odzież od New Balance, bilety do kina Helios.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu Master Metamorfoza, pobrania formularza oraz wysłania go na maila MasterMetamorfoza@CentrumFormy.com

Partnerzy Programu

KONTAKT
MasterMetamorfoza@CentrumFormy.com