Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Recepcjonista/stka

Poszukujemy osób:
  • energicznych,
  • posiadających doświadczenie w obsłudze klienta,
  • posiadających poczucie humoru oraz nienaganna aparycję,
  • mile widziani studenci
  • zapraszamy do aplikowania również osoby niepełnosprawne zdolne do pracy na opisanym stanowisku

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w stresie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klientów,
  • informowanie gości o wszystkich produktach i usługach dostępnych w klubie,
  • współpraca z innymi działami w strukturze,
  • aktywna sprzedaż oferty klubu,
  • prowadzenie rezerwacji,
  • dbanie o ekspozycję,
  • dbanie o pozytywny wizerunek klubu,
  • raportowanie do przełożonych

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń,
  • motywacyjny system wynagradzania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: cfo.rekrutacja@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy aby plik z CV zawierał imię i nazwisko

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)