Adrianna Kośmider

BOSU, TBC, PILATES, POWER JOGA, PŁASKI BRZUCH, BPU.

Ukończyła studia licencjackie Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku zarządzanie. Obecnie kontynuuje edukację na Uniwersytecie Śląskim.

Od najmłodszych lat interesowała się sportem, na studiach rozwiała swoje pasje w tym kierunku. Zaczęła ćwiczyć Jogę dzięki czemu znalazła równowagę w swoich zainteresowaniach, jak Yin (spokój, uległość) i Yang (aktywność, siła), dlatego jest zarówno dyplomowanym instruktorem Vinyasa Power Jogi, Pilates oraz fitness.
Teraz jest to jej styl życia. Pragnie dzielić się z innymi swoją pasją.

Najwięcej wymaga od siebie, cały czas dąży do perfekcji, dlatego stara się doskonalić swoje umiejętności i wiedzę. Bierze udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konwencjach, aby sprostać swoim wymaganiom oraz wymaganiom uczestników jej zajęć.

Jest osobą pełną optymizmu i energii, a jej szczery uśmiech przywita was w sali fitness oraz w recepcji.

Tomasz Jacoszek

BOKS, KICKBOXING.

Łukasz Foryś

TBC, TRX, TRENING FUNKCJONALNY, TRENING OBWODOWY, PŁASKI BRZUCH, TRENINGI PERSONALNE.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Wydział Wychowanie Fizyczne, gdzie uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego oraz uprawnienia instruktorskie sportów siłowych, uprawnienia instruktora odnowy biologicznej i kursu masażu.

W 2008 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc. W 2009 został powołany do kadry Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego.

Posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku instruktora ćwiczeń siłowych.
Uwielbia również zajęcia crossfit.

Jurek Sekur

CFO CYCLING GX.

Małgorzata Zdrazil-Sęk

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI, TANIEC KLASYCZNY.