Małgorzata Kołtan

TBC, TRX, CFO CYCLING GX, BPU, ZDROWY KRĘGOSŁUP, TABATA, TRENING OBWODOWY, PRZYGOTOWANIE DO BIEGÓW TERENOWYCH, TRENINGI PERSONALNE.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Magister Wychowania Fizycznego, Instruktor Aerobiku, Instruktor Indoor Walking,
Instruktor zajęć indywidualnych i grupowych TRX, oraz Trener II klasy w piłce siatkowej.
W wieku 5 lat zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w tańcu towarzyskim i disco. Przez kolejnych 8 lat brała udział w licznych ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Kolejne lata poświęciła na grę w II ligowych zespołach siatkarskich, zdobywając między innymi wicemistrzostwo Polski. Na studiach zrobiła kurs Instruktora Aerobiku pod okiem Pani Anety Powerskiej-Didkowskiej.
Od kilku lat czynnie pracuje i zbiera doświadczenia w różnych klubach fitness i szkołach tańca. Wciąż zwiększa swoje umiejętności poprzez udział w międzynarodowych konwencjach i szkoleniach. Fitness jest jej największą pasją. To nie tylko praca, ale sposób na życie..
Jej motto życiowe: „Mierz wysoko i nie zatrzymuj się”.

Dawid Rauk

MOBILITY, TRX, KALISTENIKA STREET WORKOUT, TRENING FUNKCJONALNY, TRENING OBWODOWY, TRENINGI PERSONALNE.

Doświadczony trener personalny, magister fizjoterapii, wszechstronny instruktor fitness oraz pomysłowy dietetyk.

„Jeśli Twoim celem jest poprawa sylwetki i sprawności, z pewnością szukasz pomocy profesjonalisty. Świetnie sobie z tego zdaję sprawę i wiem, że każdy z nas jest inny – ma różne potrzeby i musi przebyć własną drogę do osiągnięcia celu. Wystarczy chcieć, znaleźć chwilę wolnego czasu w tygodniu, a resztę pozostawić w moich rękach. Zapraszam na treningi!”.

Swoje doświadczenie, jako trener personalny i instruktor fitness, zdobywał w największych klubach w Polsce, m.in. Pure Gliwice oraz Fitness Academy Katowice 3 Stawy. Obecnie prowadzi zajęcia TRX, Trening Funkcjonalny, Cross trening, Bosu oraz Trening Obwodowy.

Absolwent AWF Katowice, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii, uprawnienia instruktora fitness – ćwiczenia siłowe, instruktora pływania oraz specjalisty do spraw żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie.
W ramach dodatkowych kursów uzyskał także uprawnienia masażysty (Państwowy Certyfikat MENiS).
Zdobywca 1 KYU OYAMA Karate, 12 lat treningów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Śląska: m.in. 2-krotne mistrzostwo Polski kumite (walki), liczne mistrzostwa Śląska i Zagłębia w kata (technika) oraz kobudo (broń: kij, tonfa).

Adrianna Kośmider

BOSU, TBC, PILATES, POWER JOGA, PŁASKI BRZUCH, BPU.

Ukończyła studia licencjackie Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku zarządzanie. Obecnie kontynuuje edukację na Uniwersytecie Śląskim.

Od najmłodszych lat interesowała się sportem, na studiach rozwiała swoje pasje w tym kierunku. Zaczęła ćwiczyć Jogę dzięki czemu znalazła równowagę w swoich zainteresowaniach, jak Yin (spokój, uległość) i Yang (aktywność, siła), dlatego jest zarówno dyplomowanym instruktorem Vinyasa Power Jogi, Pilates oraz fitness.
Teraz jest to jej styl życia. Pragnie dzielić się z innymi swoją pasją.

Najwięcej wymaga od siebie, cały czas dąży do perfekcji, dlatego stara się doskonalić swoje umiejętności i wiedzę. Bierze udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konwencjach, aby sprostać swoim wymaganiom oraz wymaganiom uczestników jej zajęć.

Jest osobą pełną optymizmu i energii, a jej szczery uśmiech przywita was w sali fitness oraz w recepcji.

Kamil Prucia

CFO CYCLING GX, TRENING ROWEROWY W TERENIE.

Tomasz Jacoszek

BOKS, KICKBOXING.

Łukasz Foryś

TBC, TRX, TRENING FUNKCJONALNY, TRENING OBWODOWY, PŁASKI BRZUCH, TRENINGI PERSONALNE.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Wydział Wychowanie Fizyczne, gdzie uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego oraz uprawnienia instruktorskie sportów siłowych, uprawnienia instruktora odnowy biologicznej i kursu masażu.

W 2008 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc. W 2009 został powołany do kadry Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego.

Posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku instruktora ćwiczeń siłowych.
Uwielbia również zajęcia crossfit.

Łukasz Kowalik

KALISTENIKA STREET WORKOUT.

Jurek Sekur

CFO CYCLING GX.

Małgorzata Zdrazil-Sęk

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI, TANIEC KLASYCZNY.