Harmonogram zajęć fitness

  poniedziałek
2018-10-29
wtorek
2018-10-30
środa
2018-10-31
czwartek
2018-11-01
piątek
2018-11-02
sobota
2018-11-03
niedziela
2018-11-04
08:00

08:00 - 09:00

TBC - Gosia

 

08:00 - 09:00

TRX - Gosia

 

08:00 - 09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia

 

08:00 - 09:00

CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia

 

08:00 - 09:00

TBC - Gosia/Łukasz

 

09:00

09:00 - 10:00

BPU - Gosia

 

09:00 - 10:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia

 

09:00 - 10:00

MOBILITY ruch bez ograniczeń

 

09:00 - 10:00

TRX - Gosia

 

09:00 - 10:00

TRENING OBWODOWY - Gosia/ Łukasz

 

09:00 - 10:00

TRENING METABOLICZNY

 

09:00 - 10:00

TRENING OBWODOWY

 

10:00

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE - Gosia

 

10:00 - 11:00

CORE&STRETCH

 

10:00 - 11:00

CORE&STRETCH

 

11:00

11:00 - 12:00

TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz

 

11:30

11:30 - 12:30

SENIOR W FORMIE - Gosia

 

16:00

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

 

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

 

16:15

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata

 

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA

 

17:00

17:00 - 18:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

17:00 - 18:00

STRENGHT&CONDITION

 

17:00 - 18:00

CFO PUMP

 

17:00 - 18:00

FIZJO DLA BIEGACZA

 

17:00 - 18:00

BPU

 

17:00 - 18:00

CFO PUMP - Asia

 

17:00 - 18:00

TRENING METABOLICZNY

 

17:00 - 18:00

CFO CYCLING GX

 

17:00 - 18:00

TRENING OBWODOWY

 

17:30

17:30 - 18:00

CORE EXPRESS

 

17:30 - 18:00

CORE EXPRESS

 

18:00

18:00 - 19:00

KETTLEBELL WORKOUT

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT GR POCZĄTKUJĄCA - Dawid, łukasz

 

18:00 - 19:00

TRENING METABOLICZNY

 

18:00 - 19:00

BPU

 

18:00 - 19:30

JOGA

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

 

18:00 - 19:00

TRX

 

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

 

18:00 - 19:00

TRENING METABOLICZNY

 

18:00 - 19:00

TRENING OBWODOWY

 

18:00 - 19:00

BPU

 

18:00 - 19:00

TRX - Gosia

 

18:00 - 19:30

BOKS/KICKBOXING

 

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX

 

18:00 - 19:00

CFO PUMP - Asia

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

 

18:30

18:30 - 20:00

JOGA

 

19:00

19:00 - 20:30

BOKS/KICKBOXING

 

19:00 - 20:00

CFO CROSS

 

19:00 - 20:00

CFO CYCLING GX - SZYBKIE SPALANIE

 

19:00 - 20:00

PILATES

 

19:00 - 20:00

CFO CROSS INTRO

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

19:00 - 20:00

TRENING METABOLICZNY

 

19:00 - 20:30

BOKS/KICKBOXING

 

19:00 - 20:00

HARD TRAINING - Łukasz F

 

19:00 - 20:00

PILATES

 

19:00 - 20:00

KETTLEBELL WORKOUT

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

19:00 - 20:00

STENGHT&CONDITION

 

19:00 - 19:30

CORE EXPRESS

 

19:30

19:30 - 21:00

JOGA

 

20:00

20:00 - 21:00

CFO CROSS

 

20:00 - 20:30

CORE EXPRESS

 

20:00 - 21:00

ACROJOGA

 

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

 

środa | 21.11.2018 czwartek | 22.11.2018 piątek | 23.11.2018 sobota | 24.11.2018 niedziela | 25.11.2018 poniedziałek | 26.11.2018 wtorek | 27.11.2018 środa | 28.11.2018