Harmonogram zajęć fitness

  poniedziałek
2020-04-06
wtorek
2020-04-07
środa
2020-04-08
czwartek
2020-04-09
piątek
2020-04-10
sobota
2020-04-11
niedziela
2020-04-12
08:00

08:00 - 09:00

TBC

 

08:00 - 09:00

TRX

Wolne miejsca

08:00 - 09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia

Wolne miejsca

08:00 - 09:00

CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia

Wolne miejsca

08:00 - 09:00

TBC - Gosia/Łukasz

Wolne miejsca

09:00

09:00 - 10:00

BPU

 

09:00 - 10:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TRX - Gosia

Wolne miejsca

09:00 - 10:00

TRENING METABOLICZNY

Wolne miejsca

10:00

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE

Wolne miejsca

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE - Gosia

Wolne miejsca

10:00 - 11:00

CORE&STRETCH

Wolne miejsca

10:00 - 11:30

JOGA

Wolne miejsca

11:00

11:00 - 12:00

TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz

Wolne miejsca

17:00

17:00 - 18:00

CFO PUMP

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

BPU

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

MOBILITY

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

CFO CYCLING GX

Wolne miejsca

17:00 - 18:00

TRENING OBWODOWY

Wolne miejsca

17:30

17:30 - 18:00

CORE EXPRESS

 

17:30 - 18:00

CORE EXPRESS

Wolne miejsca

18:00

18:00 - 19:00

KETTLEBELL WORKOUT

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT GR POCZĄTKUJĄCA - Dawid, łukasz

 

18:00 - 19:00

TRENING METABOLICZNY

 

18:00 - 19:00

BPU

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

TRENING METABOLICZNY

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

BPU

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

CFO PUMP - Asia

Wolne miejsca

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

Wolne miejsca

18:30

18:30 - 20:00

JOGA

Wolne miejsca

19:00

19:00 - 20:00

CFO CROSS

 

19:00 - 20:00

CFO CYCLING GX - SZYBKIE SPALANIE

 

19:00 - 20:00

PILATES

 

19:00 - 20:00

CFO CROSS INTRO

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

TRENING METABOLICZNY

Wolne miejsca

19:00 - 20:30

BOKS/KICKBOXING

Wolne miejsca

19:00 - 20:00

HARD TRAINING - Łukasz F

Wolne miejsca

20:00

20:00 - 21:00

CFO CROSS

Wolne miejsca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/enfold/api/p_grafik_zajec.php on line 28

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/enfold/api/p_grafik_zajec.php on line 28
poniedziałek | 06.04.2020
  • 08:00 - 09:00

    TBC
  • 09:00 - 10:00

    BPU
  • 17:30 - 18:00

    CORE EXPRESS
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT GR POCZĄTKUJĄCA - Dawid, łukasz
  • 18:00 - 19:00

    TRENING METABOLICZNY
  • 18:00 - 19:00

    KETTLEBELL WORKOUT
  • 19:00 - 20:00

    CFO CROSS
  • 19:00 - 20:00

    PILATES
  • 19:00 - 20:00

    CFO CYCLING GX - SZYBKIE SPALANIE
wtorek | 07.04.2020 środa | 08.04.2020 czwartek | 09.04.2020 piątek | 10.04.2020 sobota | 11.04.2020