Harmonogram zajęć fitness

  poniedziałek
2017-11-13
wtorek
2017-11-14
środa
2017-11-15
czwartek
2017-11-16
piątek
2017-11-17
sobota
2017-11-18
niedziela
2017-11-19
06:15

06:15 - 07:00

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

06:15 - 07:00

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

06:15 - 07:00

SHORT CLASS - Gosia, Łukasz

 

08:00

08:00 - 09:00

TBC - Gosia

 

08:00 - 09:00

TRX - Gosia

 

08:00 - 09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia

 

08:00 - 09:00

CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia

 

08:00 - 09:00

TBC - Gosia/Łukasz

 

09:00

09:00 - 10:00

BPU - Gosia

 

09:00 - 10:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia

 

09:00 - 10:00

STRETCHING - Gosia

 

09:00 - 10:00

TRX - Gosia

 

09:00 - 10:00

TRENING OBWODOWY - Gosia/ Łukasz

 

09:00 - 10:00

TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz

 

10:00

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE - Gosia

 

10:00 - 11:00

SENIOR W FORMIE - Gosia

 

10:00 - 11:00

STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz

 

11:00

11:00 - 12:00

MAMA W FORMIE

 

11:00 - 12:00

TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz

 

16:00

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

 

16:00 - 17:00

JUNIOR W FORMIE

 

16:00 - 17:00

TRX

Wolne miejsca

16:15

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata

 

16:15 - 17:00

AKADEMIA TANECZNA

 

17:00

17:00 - 18:30

BOKS/KICKBOXING REKREACJA - Tomek

 

17:00 - 18:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

17:00 - 18:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Ada

 

17:00 - 18:00

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH

 

17:00 - 18:30

BOKS/ KOCKBOXING REKREACJA - Tomek

 

17:00 - 18:00

CFO PUMP - Asia

 

17:00 - 18:00

HIIT TRAINING

 

17:00 - 18:00

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH

 

17:00 - 18:30

BOKS/KICKBOXING

 

17:00 - 18:00

CFO CYCLING GX

 

17:00 - 18:00

TRENING OBWODOWY

 

17:00 - 18:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING

Wolne miejsca

18:00

18:00 - 19:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII)

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, łukasz

 

18:00 - 19:00

TBC + PŁASKI BRZUCH

 

18:00 - 19:30

JOGA

 

18:00 - 19:00

KETTLEBELL WORKOUT

 

18:00 - 19:00

PILATES - Ada

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

 

18:00 - 19:00

PILATES - Patrycja

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz

 

18:00 - 19:00

TRENING OBWODOWY

 

18:00 - 19:00

PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Iza

 

18:00 - 19:00

TRX - Gosia

 

18:00 - 19:00

CFO CYCLING

 

18:00 - 19:00

CFO PUMP - Asia

 

18:00 - 19:00

STREET WORKOUT

 

19:00

19:00 - 20:00

POWER TRX - Dawid

 

19:00 - 20:00

ZUMBA - Sylwia

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

19:00 - 20:00

TABATA - Gosia

 

19:00 - 20:00

TRX - grupa początkująca

 

19:00 - 20:00

CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja

 

19:00 - 20:00

HARD TRAINING - Łukasz F

 

19:00 - 19:30

PŁASKI BRZUCH

 

19:00 - 20:00

MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid

 

19:00 - 20:00

TRENING FUNKCJONALNY - Gosia

 

19:00 - 19:30

PŁASKI BRZUCH

 

19:30

19:30 - 21:00

JOGA

 

20:00

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

 

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

 

20:00 - 21:00

CFO CROSS - Łukasz K

 

20:00 - 21:00

LATIN MIX

 

20:00 - 21:00

LATIN MIX od 28.09.2017

 

sobota | 18.11.2017
  • 09:00 - 10:00

    TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz
  • 10:00 - 11:00

    STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz
  • 11:00 - 12:00

    TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz
niedziela | 19.11.2017 poniedziałek | 20.11.2017 wtorek | 21.11.2017
  • 06:15 - 07:00

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    TRX - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    SENIOR W FORMIE - Gosia
  • 16:00 - 17:00

    JUNIOR W FORMIE
  • 16:15 - 17:00

    AKADEMIA TANECZNA (ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI) - Małgorzata
  • 17:00 - 18:00

    PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH
  • 17:00 - 18:00

    PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Ada
  • 18:00 - 19:00

    KETTLEBELL WORKOUT
  • 18:00 - 19:30

    JOGA
  • 18:00 - 19:00

    PILATES - Ada
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz
  • 19:00 - 20:00

    TRX - grupa początkująca
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:00 - 20:00

    TABATA - Gosia
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K
środa | 22.11.2017
  • 08:00 - 09:00

    ZDROWY KRĘGOSŁUP - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    STRETCHING - Gosia
  • 17:00 - 18:30

    BOKS/ KOCKBOXING REKREACJA - Tomek
  • 17:00 - 18:00

    CFO PUMP - Asia
  • 18:00 - 19:00

    PILATES - Patrycja
  • 18:00 - 19:00

    TRENING OBWODOWY
  • 18:00 - 19:00

    STREET WORKOUT - Dawid, Łukasz
  • 19:00 - 20:00

    HARD TRAINING - Łukasz F
  • 19:00 - 19:30

    PŁASKI BRZUCH
  • 19:00 - 20:00

    CFO CYCLING GX (SZYBKIE SPALANIE KALORII) - Patrycja
czwartek | 23.11.2017
  • 06:15 - 07:00

    SHORT CLASS - Gosia, Łukasz
  • 08:00 - 09:00

    CFO CYCLING GX (szybkie spalanie kalorii) - Gosia
  • 09:00 - 10:00

    TRX - Gosia
  • 10:00 - 11:00

    SENIOR W FORMIE - Gosia
  • 16:00 - 17:00

    JUNIOR W FORMIE
  • 16:15 - 17:00

    AKADEMIA TANECZNA
  • 17:00 - 18:00

    PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE TENIS/SQUASH
  • 17:00 - 18:00

    HIIT TRAINING
  • 18:00 - 19:00

    PŁASKI BRZUCH + STRETCHING - Iza
  • 18:00 - 19:00

    TRX - Gosia
  • 19:00 - 20:00

    TRENING FUNKCJONALNY - Gosia
  • 19:00 - 20:00

    MOBILITY (RUCH BEZ OGRANICZEŃ) - Dawid
  • 19:30 - 21:00

    JOGA
  • 20:00 - 21:00

    CFO CROSS - Łukasz K
  • 20:00 - 21:00

    LATIN MIX
  • 20:00 - 21:00

    LATIN MIX od 28.09.2017
piątek | 24.11.2017 sobota | 25.11.2017
  • 09:00 - 10:00

    TBC/BPU - Asia/Iza/Natalia/Łukasz
  • 10:00 - 11:00

    STRECHING + PŁASKI BRZUCH- Asia /Iza/Natalia/Łukasz
  • 11:00 - 12:00

    TRX - Asia /Iza/Natalia/Łukasz